Resident Evil 3 - podziemny magazyn, przywrócenie zasilania windy, bezpieczniki

Szukamy bezpieczników, by przywrócić zasilanie, i wchodzimy do kompleksu NEST 2.

Jill wyzdrowiała dzięki szczepionce, którą dla niej zdobył Carlos. Było to możliwe również dzięki heroicznej obronie przed atakiem zombie w szpitalu.

114

Przejdź do recepcji szpitalnej. Tam znajdują się drzwi zamknięte na żółtą kłódkę (1). Dzięki wytrychowi otworzysz je. Zanim wejdziesz do podziemnego magazynu położonego pod szpitalem, możesz przejść się teraz po obu piętrach placówki medycznej, aby otworzyć wszystkie pojemniki i szafki zamknięte na żółtą kłódkę, by zebrać wartościowe przedmioty. Co więcej, możesz również zdobyć rewolwer MAG.

Szpitalnymi korytarzami dotrzesz do podziemnego magazynu. Skorzystaj z windy, wciskając przycisk na panelu, by zjechać na niższy poziom. Tam odnajdziesz kolejną windę, którą przedostaniesz do biura, gdzie zapiszesz grę i odnajdziesz skrzynię, a także torbę na biodra dla Jill.

115

Przejdź przez drzwi, aby wejść do rozległego pomieszczenia. Za szybą zobaczysz Nickolaia. Zeskocz z platformy na ziemię i podejdź do windy (2). Gdy się do niej zbliżysz, wyłączy się zasilanie. Musisz odnaleźć trzy bezpieczniki, aby skorzystać z windy.

116
117

Naprzeciwko znajduje się panel (3), który przywoła inną windę. Wjedź na górę, a odnajdziesz pierwszy bezpiecznik (4). Następnie zejdź po drabinie na dół.

118

Przed tobą runą różne obiekty, które zablokują przejście w głąb pomieszczenia. W bocznym korytarzu odnajdziesz przejście między regałami (5).

119
120

Przed sobą zobaczysz schody (6), którymi dostaniesz się do pomieszczenia (7). Co prawda, roi się tam od przeciwników, ale warto się ich pozbyć teraz, gdyż w tym pokoju znajdują się drzwi z żółtą ramką (8), które - po otwarciu - odblokują dostęp do biura (miejsca, gdzie zapiszesz stan gry i skorzystasz ze skrzyni).

121

Gdy odblokujesz skrót, przejdź przez niebieskie drzwi (9), a potem zejdź po drabinie. Na końcu korytarza odnajdziesz drugi bezpiecznik. Wróć z powrotem do drzwi (7) i stań przed schodami (6). Na wprost zobaczysz przejście po platformie (10).

Aby dostać się na koniec platformy, musisz skorzystać z panelu, by wywołać windę, która utworzy przejście. Na końcu znajduje się drabina, którą dotrzesz na dół.

122

Na dole przygotuj się na trudną walkę z przeciwnikami. Gdy uporasz się z całą grupą wrogów, zabierz trzeci bezpiecznik (11). Wróć do windy (2), którą zepsuł Nickolai. Skorzystaj ze skrótu, który prowadzi do biura. Umieść bezpieczniki w skrzynce, która przymocowana jest do ściany obok windy.

123

Windą wjedziesz na górę. Pozbieraj zapasy, zapisz stan rozgrywki i skorzystaj ze skrzyni. Następnie użyj komputera (12) i obejrzyj film przerywnikowy. Po jego zakończeniu przejdź z Tyrellem do korytarza, który prowadzi do kompleksu NEST 2.

Następnie: Resident Evil 3 - NEST 2, próbka, probówka, szczepionka

Spis treści: Resident Evil 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Resident Evil 3 - atak zombie na szpital, obrona Jill

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: sierpień 2020 - pełna oferta

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered i nie tylko.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Resident Evil 8 zbyt wymagający dla PS4 i Xbox One?

Capcom nie chce ograniczać eksploracji.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami