Remaster Call of Duty: Modern Warfare 2 potwierdzony - gra dostępna na PS4

Wersje PC i Xbox One pojawią się za miesiąc.

Po serii nieoficjalnych doniesień, przedstawiciele Activision zapowiedzieli Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered, czyli odświeżoną wersję kampanii fabularnej odsłony cyklu z 2009 roku.

Warto zaznaczyć, że produkcja jest już dostępna, aczkolwiek na razie tylko na PS4, gdzie kosztuje 99 zł. Wersje PC i Xbox One pojawią się za miesiąc - 30 kwietnia.

Gra oferuje odświeżoną oprawę wizualną - podniesiono rozdzielczość tekstur i detali oraz udoskonalono animacje. Do tego możliwość zabawy w 4K i trybie HDR, a także odnowiona warstwa dźwiękowa. Natomiast na komputerach zabraknie ograniczeń w wyświetlaniu klatek na sekundę i pojawi się opcja rozgrywki na utraszerokich monitorach (w formacie 21:9).

Za remaster odpowiada studio Beenox. Produkcja opowiada o losach członków oddziału specjalnego Task Force 141 i operatorów Tier 1 - gracze biorą udział w misjach zlokalizowanych w różnych regionach globu, próbując powstrzymać terrorystów przed zniszczeniem świata.

cod_mw2_bonusy
Zakup gry gwarantuje bonusy do nowego Modern Warfare i Warzone

Osoby, które kupią odświeżoną grę, otrzymają bonusy do nowego Modern Warfare i Warzone - pakiet Ghosta z Underwater Team. W skład zestawu wchodzi klasyczny strój Ducha inspirowany zadaniem „Jedyny łatwy dzień… był wczoraj”, dwa schematy broni, talizman, wykończenie, odzywka, animowana wizytówka, emblemat i pominięcie 2 poziomów Karnetu Bojowego.

Źródło: Activision

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami