Głos Bayeka z Assassin's Creed Origins zajmie się tworzeniem gier

Abubakar Salim zakłada własne studio.

Abubakar Salim, który w Assassin's Creed Origins użyczył głosu postaci Bayeka z Siwy, założył własne studio deweloperskie - Silver Rain Games.

Aktor pełni funkcję dyrektora kreatywnego, zaś szefem zespołu jest Melissa Phillips, która w przeszłości pracowała przy organizacji gali rozdania nagród BAFTA. Firma składa się obecnie z pięciu osób, przy czym w planach jest zatrudnienie kolejnych.

Silver Rain Games rozpoczęło wstępne prace nad debiutanckim projektem. Szczegółów na temat produkcji nie ujawniono, choć Salim podkreślił, że chce, by tytuł wykroczył poza świat gier. Pod uwagę brane jest przygotowanie serialu, animacji i komiksu.

- Otwieram studio, w którym chcę tworzyć pozycje opowiadające świetne historie i oferujące innowacyjne mechanizmy rozgrywki, ale wiem, że nie dokonam tego w pojedynkę. Potrzebuję zespołu, który wie, co robi i jest tak samo zaangażowany, jak ja - tłumaczy aktor w rozmowie z serwisem GamesIndustry.

bayek
Bayek z Siwy to główny bohater Assassin's Creed Origins

Doświadczenie zawodowe Abubakara Salima nie ogranicza się wyłącznie do Assassin's Creed Origins. Mężczyzna użyczał głosu postaciom w takich grach, jak World of Warcraft: Battle for Azeroth i The Bradwell Conspiracy.

Źródło: GamesIndustry

Następnie: Broń wycięta z Doom Eternal odblokowana przez graczy

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami