World of Tanks - jak zmienić czołg

Zmiana aktualnie wybranego czołgu.

W grze World of Tanks do dyspozycji graczy oddanych zostało kilkaset czołgów spośród kilkunastu państw, a wszystkie pojazdy podzielone zostały na poziomy zaawansowania. Z tego też powodu konieczna będzie regularna zmiana maszyn na inne - czy to czołgi wyższych poziomów czy po prostu z innych grup.

Zmiana czołgu jest prosta. W pierwszej kolejności należy odblokować nowy czołg, by można było go wykorzystać. Proces ten ze szczegółami opisaliśmy w rozdziale jak odblokowywać nowe czołgi.

Gdy nowa maszyna zostanie już odblokowana, trzeba będzie wybrać ją z poziomu garażu. W tym celu wystarczy po prostu kliknąć na ikonkę pojazdu, który chcemy wykorzystać (1). Czołg automatycznie zostanie zmieniony na inny model - i jeśli nic nie będzie mu brakować (jak amunicji) będzie można natychmiast wykorzystać go w walce.

035

Zmiana pojazdów przydaje się także w innej sytuacji - gdy nasz aktualnie wykorzystywany pojazd zostanie zniszczony w walce. Jeśli będziemy chcieli ponownie wykorzystać go na polu walki, trzeba będzie poczekać do końca starcia - a tak można po prostu wyjść z rozgrywki, zmienić maszynę i wysłać do boju inny pojazd, oszczędzając czas.

Następnie: World of Tanks - jak wykorzystać i zmienić wyposażenie

Spis treści: World of Tanks - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: World of Tanks - jak wykluczać konkretne mapy

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami