World of Tanks - jak odblokowywać nowe czołgi

Odblokowanie nowego czołgu, badanie nowych pojazdów.

W grze World of Tanks dostępnych jest kilkaset czołgów, podzielonych na kilkanaście Państw, w tym także i Polskę. Początkowo gracz ma dostęp wyłącznie do najbardziej podstawowych maszyn najniższych rang, wraz z rozgrywką jest w stanie odblokowywać kolejne, potężniejsze modele. Jak odblokować nowe czołgi?

W pierwszej kolejności udać należy się do zakładki Badania (1) dostępnej w garażu. Tutaj dostępny jest widok wszystkich maszyn dostępnych dla danego kraju. Po rozpoczęciu przygody z World of Tanks, gracz ma dostęp jedynie do podstawowych maszyn, jak T2 Medium (2).

022

By odblokować nowy model czołgu, trzeba wpierw wykupić stosowne ulepszenia do aktualnie posiadanej maszyny. Weźmy za przykład czołg M4A1 Sherman (3) na który trzeba teraz kliknąć.

W nowym oknie wyświetlą się moduły, takie jak działo, radio czy zawieszenie - które można odblokować za pomocą punktów doświadczenia, a następnie, już za kredyty, wykupić, by zwiększyć skuteczność danego aspektu maszyny. Są one także konieczne do odblokowania wyższego modelu czołgu.

Na przykładzie M4A1 Sherman, wykupienie ulepszeń D51072 (4) i 76 mm Gun M1A1 (5) pozwoli na odblokowanie czołgu M4A3E8 Sherman (6). Gdy uda się zainstalować na poprzednim modelu wspomniane ulepszenia, wystarczy kliknąć na ikonkę nowego czołgu, by przejść do jego podglądu.

023

Tutaj należy po prostu kliknąć na przycisk Badaj (7). Konieczne będzie uiszczenie opłaty w punktach doświadczenia - tym większej, im wyższy jest model czołgu. Po tym należy zapłacić dość sporą sumkę kredytów, by model finalnie został odblokowany i można było z niego korzystać.

024

Następnie: World of Tanks - jak ulepszać czołgi

Spis treści: World of Tanks - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: World of Tanks - jak strzelać przy pomocy artylerii

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami