Rainbow Six Siege - najlepsi Operatorzy broniący, jakiego wybrać

Jaka postać do obrony.

Najlepszy atak to obrona... No, może nie do końca pasuje to do Rainbow Six Siege. Tutaj obrona powinna być jak najbardziej defensywna i twarda. Oczywiście wychodzenie wrogom naprzeciw i agresywna obrona to też opcja, ale raczej ryzykowna.

Gra oferuje wielu Operatorów do wyboru. Spora część tych podstawowych jest świetna w obronie, ale chcemy tutaj wskazać kilka postaci uznawanych za najlepsze do bronienia celów.

Bandit

Świetna kontra do atakujących, którzy zakładają ładunki na umocnione ściany. Wystarczy, że użyje swojego gadżetu przy miejscu, w którym Thermite czy Hibana podłożyli swoje ładunku wybuchowe, a może je zupełnie zniwelować. Korzystanie z niego wymaga jednak wprawy - korzystania z sygnałów dźwiękowych, by dobrze oceniać pozycję wrogich ładunków.

Jager

Idealny wybór, gdy bronimy bomby lub strefy - wtedy bowiem wrogowie są bardziej chętni do korzystania z granatów odłamkowych. Gadżet Jagera zamontowany na ścianie może natomiast niszczyć wlatujące do pomieszczenia granaty (nie tylko odłamkowe). Do tego dysponuje jednym z lepszych pistoletów maszynowych w grze.

obrona

Lesion

Chcesz zirytować przeciwników? To chyba najlepszy wybór. Zastawiane przez Lesiona pułapki to igły wbijające się w stopy wrogów, którzy muszą poświęcić cenną chwilę, jeśli chcą pozbyć się trucizny i igły - a to tworzy idealną okazję do tego, by ich zastrzelić.

Mute

Gadżet tego Operatora uniemożliwia pracę dronów, ale ponadto jest też w stanie anulować ładunki wybuchowe rozstawiane przez Hibanę. Kiedy wrogowie używają sporo technologii, Mute jest dobrym wyborem.

Inni świetni Operatorzy broniący to Rook, Echo, Smoke, Mira, Valkyrie i Ela.

Następnie: Rainbow Six Siege - kiedy nie wzmacniać ścian i podłóg

Spis treści: Rainbow Six Siege - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Rainbow Six Siege - najlepsi Operatorzy atakujący, jakiego wybrać

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami