Zombie Army 4 - zdrowie: jak się leczyć

Apteczka i leczenie ciosem specjalnym. 

Utrzymanie zdrowia w Zombie Army 4: Dead Army to nie tylko gwarancja przejścia misji, ale również uzyskanie wysokiego wyniku. W tym poradniku podpowiemy jak się leczyć i z jakich technik korzystać, aby poziom zdrowia utrzymać na wysokim poziomie.

009

Podstawowym elementem przywracającym czerwony pasek życia jest apteczka (1). Otrzymujemy ją w schronieniu ze skrzyń. Warto jednak patrzeć na martwych przeciwników. Od niektórych możemy zabrać apteczkę depcząc ich, pod warunkiem, że nad ciałem znajduje się ikona apteczki.

Podczas intensywnych starć nie ma czasu na leczenie w konwencjonalny sposób. Jest to idealny moment, aby wykorzystać specjalny cios. Nie tylko zabija zombie, ale także leczy bohatera. Za każdego unicestwionego nieumarłego otrzymujemy jeden ładunek, a po osiągnięciu kompletu dziesięciu możemy ponownie wykorzystać moc.

Zwróć uwagę, że specjalny cios ładuje się wyłącznie w trakcie walki. Jeśli chcesz zachować wysoką efektywność leczenia, musisz pozostać w ciągłej walce i na bieżąco wykorzystywać umiejętność.

Prócz ciosu specjalnego warto korzystać z ulepszonego ataku wręcz tzw. boskiego wybuchu, który powala przeciwnika i leczy bohatera oraz sojuszników w niewielkim otoczeniu. Początkowo umiejętność przywraca niewielką ilość zdrowia, ale na ostatnim, trzecim poziomie nie raz uratuje życie.

010

Bardzo ważnym w kontekście przeżycia jest pionowa kreska na pasku zdrowia (2). Do tego miejsca nasze zdrowie zregeneruje się samoistnie, jeśli przez dłuższą chwilę nie otrzymamy żadnych obrażeń. Zakres leczenia zwiększamy profitem Więcej wigoru, zdobywając kolejne poziomy doświadczenia.

Warto mieć przy sobie co najmniej jeden boski granat. Rzucony, wybucha i pozostawia za sobą jasną plamę, która leczy bohatera. Efekt trwa kilka sekund, więc należy utrzymać się w polu jak najdłużej. Umiejętne wykorzystanie eksplozji potrafi przywrócić ponad połowę życia.

011

Zajrzyj również do ulepszenia karabinu snajperskiego w kategorii luneta. Trzeci poziom wzmocnienia (3) zapewnia przywrócenie niewielkiej ilości zdrowia za każde trafienie krytyczne. Szczególnie skuteczne dla doświadczonych graczy.

Następnie: Zombie Army 4 - zabójstwa: mnożnik, jak utrzymać

Spis treści: Zombie Army 4: Dead War - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Zombie Army 4 - amunicja: jak ją zdobyć

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami