Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bohaterowie Left 4 Dead wracają - jako postacie w Zombie Army 4: Dead War

W ramach darmowego DLC.

  • Postacie z Left 4 Dead pojawiły się w Zombie Army 4: Dead War
  • Bohaterowie dostępni są w formie bezpłatnego rozszerzenia
  • Pojawił się też płatny dodatek fabularny

Twórcy kooperacyjnego Zombie Army 4: Dead War udostępnili darmowe DLC, które wprowadziło do gry bohaterów z pierwszej części Left 4 Dead.

Cztery postacie z wydanej przez Valve strzelanki - Bill, Francis, Louis i Zoey - dostępni są bez dodatkowych opłat. Autorzy przygotowali jednak tylko modele wspomnianych śmiałków, ponieważ zabrakło osobnych linii dialogowych.

Znajome twarze

Nazwa rozszerzenia sugeruje, że to nie jedyny pakiet z bohaterami. Niewykluczone więc, że w przyszłości do gry trafią też herosi z Left 4 Dead 2. To o tyle możliwe, że wraz z grupą z pierwszej części pojawili się w poprzednich odsłonach Zombie Army.

Jednocześnie zadebiutowało następne płatne DLC do kooperacyjnej produkcji. Dodatek wprowadza nową misję fabularną, w której gracze muszą dotrzeć do mrocznego szpitala, w którym ukrywa się baron Umbra - przywódca sekty.

Zombie Army 4: Dead War to kolejna odsłona serii, będącej tak zwanym spin-offem cyklu Sniper Elite. W strzelance maksymalnie czwórka użytkowników łączy siły w walce z hordami stworzonymi przez Hitlera zombie.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze