Game Pass w lutym na Xbox One i PC: Final Fantasy 15 i Wolfenstein Youngblood

Plus niezależne Death's Gambit.

Microsoft przedstawił zestaw gier, jakie dołączają do abonamentu Game Pass na konsolach Xbox oraz na PC w lutym. Największym nowym tytułem jest Final Fantasy 15.

RPG od Square Enix jest już dostępne do pobrania na komputerach, podobnie jak Wolfenstein: Youngblood. Shooter można też już zainstalować na Xboksie.

Do tego na konsoli dostępne będzie też niezależne Death Squared, a na PC pojawi się jeszcze Death's Gambint - dwuwymiarowy souls-like.

gameasaas

Poinformowano także, że w dniach 14-16 lutego abonenci Game Pass będą mogli przetestować zamkniętą betę sieciowej produkcji Bleeding Edge od twórców Hellblade i DmC (studia Ninja Theory).

Tytuł ten to połączenie założeń z trójwymiarowych bijatyk oraz strzelanek w stylu Overwatch. Gracze wybierają bohatera i biorą udział w drużynowych starciach z wykorzystaniem walki wręcz i zdolności specjalnych.

Cena usługi Game Pass to 40 zł miesięcznie na Xbox One oraz 18,99 zł miesięcznie na PC z Windows 10. Za 54,99 zł miesięcznie możemy uzyskać dostęp do usługi na wszystkich platformach w ramach Game Pass Ultimate.

Następnie: Darmowe Legbreaker to platformówka, w której każdy skok łamie nogi postaci

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami