Postać Keanu Reevesa jako zabawka - powstają nowe figurki z Cyberpunk 2077

W planach statuetka męskiego V.

CD Projekt Red podpisało trzyletnią umowę z firmą McFarlane Toys. Na mocy porozumienia, amerykański producent stworzy serię zabawek powiązanych z Cyberpunk 2077.

Pierwsze dwie przedstawiają Johnny'ego Silverhanda, czyli legendarnego muzyka i bojownika z uniwersum wykreowanego przez Mike'a Pondsmitha. W grze twarzy i głosu postaci użycza aktor Keanu Reeves.

cyberpunk_2077_keanu_figurka1
Figurka Johnny'ego Silverhanda - mniejszy model

Przygotowywane są dwie wersje zabawki. Pierwsza mierzy 17,78 centymetrów, prezentując bohatera z butelką w jednej ręce i gitarą umieszczoną za plecami. Całość wykonana jest z plastiku i składa się z 22 ruchomych części. Cenę ustalono na 24,99 dolarów - około 95,66 zł.

Druga jest znacznie większa - ma 30,48 centymetrów wysokości - a z ujawnionych informacji wynika, że wszystkie elementy są nieruchome. Statuetka prezentuje Silverhanda w trakcie gry na wspomnianym instrumencie muzycznym. Gadżet kosztuje 39,99 dolarów (około 153 zł).

cyberpunk_2077_keanu_figurka2
Figurka Johnny'ego Silverhanda - większy model

W planach też trzecia figurka, która mierzy 17,78 centymetrów i ukazuje męskiego V - głównego bohatera Cyberpunk 2077. Postać wyposażona jest w pistolet, pistolet maszynowy i różową katanę, a całość posiada 22 ruchome części. Cena to 24,99 dolarów (około 95,66 zł).

Wszystkie wymienione zabawki zadebiutują na rynku wiosną 2020 roku, choć dokładnej daty premiery nie ujawniono. Na razie nie wiadomo, czy pojawią się w Polsce, ale wydaje się to prawdopodobne.

cyberpunk_2077_v_figurka
Figurka męskiego V

Zobacz: Cyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia. Gra osadzona jest w futurystycznym Night City, w którym gracze spróbują przetrwać, wcielając się w najemnika o imieniu V.

Źródło: Polygon

Następnie: Bestsellery Steama w 2019 roku - GTA 5 i Sekiro: Shadows Die Twice w czołówce

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami