Minecraft Earth - Rubiny: jak zdobyć i co można za nie kupić

Czerwone kamienie szlachetne.

Rubiny to - obok monet - jedna z walut w Minecraft Earth. Drogocenne kamienie służą do przyspieszania pewnych procesów, a także nabywania nowych płytek konstrukcyjnych.

W tym poradniku omawiamy wszystkie najważniejsze kwestie związane z Rubinami, a także tłumaczymy, w jaki sposób je zdobyć.

Jak zdobyć Rubiny w Minecraft Earth

Istnieje kilka sposobów zdobycia drogocennych kamieni. Najprostszy to poleganie na szczęściu przy zbieraniu elementów dotykowych na mapie. Za każdym razem, gdy gromadzisz materiały, istnieje szansa, że otrzymasz dodatkowego Rubina w prezencie. Przedmiot nie jest jednak częścią elementu dotykowego - o zdobyciu Rubina poinformuje cię odpowiednia animacja na ekranie głównym.

Screenshot_20191213_163908_com.mojang.minecraftearth

Drugi sposób to branie udziału w Przygodach, czyli specjalnych wydarzeniach w świecie gry. W tym przypadku szanse na zdobycie Rubinów również są losowe.

Trzecia metoda to wykonywanie wyzwań codziennych i tygodniowych. Zwracaj uwagę, jakie nagrody otrzymasz za konkretne zadanie i skupiaj się na tych, przy których widnieją czerwone kamienie szlachetne.

Ostatni wariant jest dla niecierpliwych. Jak większość walut w grach mobilnych, Rubiny można też kupić w formie mikrotransakcji. Im większy pakiet, tym większa opłacalność.

Aby kupić Rubiny, na ekranie głównym wybierz ikonę straganu w prawym dolnym rogu. W sklepie przejdź do zakładki po prawej.

Screenshot_20191216_104542_com.mojang.minecraftearth

W momencie pisania poradnika ceny pakietów Rubinów w sklepie są następujące:

  • 40 Rubinów - 9,59 zł
  • 105 Rubinów - 23,99 zł
  • 220 Rubinów - 47,99 zł
  • 450 Rubinów - 96,99 zł
  • 950 Rubinów - 194, 99 zł

Co można kupić za Rubiny w Minecraft Earth

Rubiny służą głównie do kupowania nowych płytek konstrukcyjnych, czyli podstaw, na których budujemy własne konstrukcje. Wszystkie płytki (których nie można zdobyć za poziomy postaci) kosztują Rubiny, a cena jest związana z wielkością.

Przykładowo makieta 8x8 kosztuje 75 Rubinów, ale już 32x32 - aż 500.

Płytki to jednak nie wszystko, do czego przydają się czerwone kamienie szlachetne, bo Rubinów można też używać do przyspieszania czasu konstruowania albo przetapiania.

Screenshot_20191214_114753_com.mojang.minecraftearth

Gdy jeden z wymienionych procesów jest aktywny, wystarczy kliknąć na wskazany pozostały czas, by mieć możliwość zrezygnowania z czekania w zamian za walutę. Przykładowo natychmiastowe wytworzenie desek brzozowych kosztuje 2 Rubiny w przypadku, gdy czas oczekiwania wynosi 1 minutę i 15 sekund.

Spis treści: Minecraft Earth - poradnik i najlepsze wskazówki

Poprzednio: Minecraft Earth - budowanie i edycja struktur: stawianie i usuwanie bloków, mobów

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami