Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Minecraft Earth - monety: jak zdobyć i co można za nie kupić

Konto z Minecoins.

Monety Minecoins to jedna z walut premium w Minecraft Earth, jednak działa ona nieco inaczej niż czerwone Rubiny. Na tej stronie dowiesz się, co możesz za nie kupić i w jaki sposób uzupełnić portfel.

Monety w Minecraft Earth służą wyłącznie do kupowania przedmiotów kosmetycznych w wewnętrznym sklepie, czyli elementów ubioru i akcesoriów. Aby zobaczyć, ile masz monet i jakie przedmioty możesz za nie nabyć, wejdź do ekranu edycji wyglądu, gdzie w prawym górnym rogu widać stan konta.

Elementy do kupienia za omawianą walutę to oczywiście te, które mają ikonę monety.

Najważniejszą informacją odnośnie monet jest to, że nie są ekskluzywne dla Minecraft Earth, bo służą też do kupowania dóbr w sklepie Marketplace - do klasycznego Minecrafta w wersji Bedrock.

Jeżeli więc masz na swoim koncie pewną sumę monet, które kupiłeś kiedyś do oryginalnej gry, będziesz je też mógł użyć w Earth - stan konta jest dzielony między grami.

Jest tylko jeden sposób na zdobycie monet Minecoins - wydanie realnych pieniędzy. Jeżeli chcesz to zrobić przez Minecraft Earth, kliknij ikonę plusa przy stanie konta, by otworzyć okno z dostępnymi opcjami.

W momencie pisania tego tekstu ceny pakietów prezentują się następująco:

  • 320 monet - 9,69 zł
  • 1020 monet - 28,99 zł
  • 1720 monet - 48,99 zł
  • 3500 monet - 97,99 zł

Następnie: Minecraft Earth - Przygoda: jak znaleźć, przygotowanie, walka, śmierć

Spis treści: Minecraft Earth - poradnik i najlepsze wskazówki

Poprzednio: Minecraft Earth - zmiana skina i edycja wyglądu postaci

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More On Minecraft Earth

Najnowsze artykuły