Baby Yoda trafił do The Sims 4

Jako element dekoracji.

Serial „Mandalorianin” nie jest jeszcze dostępny w wielu regionach, ale mimo to jedna postać z tej serii zyskała już ogromną popularność w internecie - to „Baby Yoda”, który teraz trafił też do The Sims 4.

Maluch jest dostępny w formie figurki, niczym ogrodowy skrzat. Można go postawić w dowolnym miejscu. Gracze już zaczęli rywalizację o jak najciekawsze zdjęcia nowego dodatku.

PHOTO_Baby_Yoda_Has_A_Girlfriend_In_Sims_4
Jak żywy!

Warto przypomnieć, że EA mogło pozwolić sobie na taką decyzję, ponieważ wciąż posiada na wyłączność prawa do korzystania z marki Gwiezdnych Wojen na potrzeby gier wideo.

Postać, która zaskarbiła sobie sympatię milionów, nie nazywa się tak naprawdę „Baby Yoda”. To tylko przydomek nadany przez internautów. Imię malca nie jest znane.

„Mandalorianin” zadebiutował na platformie Disney Plus, która w Polsce pojawi się być może - najwcześniej - w marcu 2020 roku. Wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie.

Źródło: Kotaku

Następnie: Pad od Xbox Series X otrzyma przycisk Share - na prośbę graczy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami