Cyberpunk 2077 jest krótszy od Wiedźmina 3 - nieoficjalne informacje

Z wydarzenia dla fanów.

Na zorganizowanym w miniony weekend w Warszawie wydarzeniu dla fanów CD Projekt Red ujawniło, że Cyberpunk 2077 jest nieco krótszy od Wiedźmina 3.

Informację przekazał użytkownik forum Reddit o pseudonimie Shavod, który uczestniczył w niedawnym spotkaniu i w opublikowanym wpisie przedstawił najważniejsze szczegóły zaprezentowane przez deweloperów.

Twórcy na razie nie zmierzyli czasu niezbędnego do przejścia Cyberpunk 2077 w stu procentach, ale wiedzą, że ukończenie głównego wątku fabularnego i najważniejszych zadań pobocznych zajmie podobno nieco mniej niż w Wiedźminie 3. Warto zaznaczyć, że na dotarcie do napisów końcowych w trzeciej części przygód Geralta trzeba poświęcić około 51 godzin.

cp_20770dlugosc
W Cyberpunk 2077 spotkamy różne postacie

Według internauty, autorzy jednocześnie podkreślili, że produkcja w uniwersum wykreowanym przez Mike'a Pondsmitha częściej zachęci graczy do ponownego przechodzenia określonych fragmentów tytułu.

Poruszono też kwestię misji pobocznych. Te z Wiedźmina 3 opisano jako pojedynczą linię, która rozgałęzia się w różne strony. Projektanci mieli wyjaśnić, że w Cyberpunk 2077 wspomniane gałęzie przekształcają się w kolejne.

cp_wszczepy
W świecie Cyberpunk 2077 cybernetyczne wszczepy są na porządku dziennym

Realizując więc daną aktywność, gracze mogą podjąć wybory odblokowujące dostęp do nowych zadań, które wpłyną na pozostałe wyzwania, a nawet główny wątek fabularny. Dzięki temu, aby zapoznać się ze wszystkimi atrakcjami, będzie trzeba ukończyć grę kilkukrotnie.

Oczywiście należy mieć na uwadze, że informacje pochodzą z relacji internauty. Nie można wykluczyć, że zostały źle zrozumiane lub zinterpretowane, więc do szczegółów należy podchodzić z dystansem.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One, a w późniejszym terminie na Google Stadia. CD Projekt Red nie wyklucza, że tytuł pojawi się też na PS5 i Xbox Scarlett, ale nie w dniu premiery konsol.

Źródło: Reddit

Następnie: Cyberpunk 2077 jest krótszy od Wiedźmina 3 - nieoficjalne informacje

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami