Runda meczu w Call of Duty: Modern Warfare wygrana w 3 sekundy - wyczyn gracza

Błyskawiczna eliminacja przeciwników.

Gracz Call of Duty: Modern Warfare zdołał wygrać rundę jednego z meczów w mniej niż 3 sekundy po rozpoczęciu zmagań.

Użytkownik forum Reddit o pseudonimie Burford250 opublikował zapis wideo pojedynku, który rozegrał w trybie Znajdź i zniszcz na mapie Piccadilly. Internaucie udało się wyeliminować wszystkich przeciwników tuż po starcie rywalizacji.

[COD] 6 Man from modernwarfare

Błyskawiczną wygraną umożliwiło skorzystanie z granatnika M4A1. Wystrzelony w powietrze pocisk zniszczył pojazd, którego eksplozja zlikwidowała znajdujących się w pobliżu sześciu oponentów. Wszystkich pozbył się więc jednym uderzeniem.

Nie jest jasne, czy wspomniane starcie jest najszybciej zakończonym w historii Call of Duty, aczkolwiek z pewnością mecz można uznać za jeden z najkrótszych. Wydaje się jednak, że w większym stopniu to efekt szczęścia niż umiejętności.

cod_mw_rekord
Call of Duty: Modern Warfare rozgrywa się we współczesności

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Tegoroczna odsłona serii jest próbą zresetowania współczesnej odnogi cyklu. Oprócz rozbudowanego modułu wieloosobowego produkcja oferuje kampanię fabularną, w której bierzemy udział w misjach w różnych zakątkach świata.

Źródło: PC GamesN

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami