Dr Disrespect: jeżeli masz ponad 13 lat i grasz w Fortnite, masz problemy psychiczne

"Zabierzcie ode mnie tę grę".

Po niedawnej nieudanej rozgrywce w Fortnite, znany streamer Dr Disrespect stwierdził, że produkcja Epic Games nadaje się tylko dla osób poniżej 13. roku życia, a wszyscy starsi mają problemy ze zdrowiem psychicznym.

Dr Disrespect nie jest miłośnikiem Fortnite i kilkukrotnie wypowiadał się już o tytule w negatywny sposób. Co jakiś czas charakterystyczny streamer uruchamia jednak grę w ramach różnych wyzwań. Tym razem zadaniem było wygranie w trzech tytułach battle royale: Fortnite, PUBG i Apex Legends.

W Fortnite prawie się udało - Doktor zajął drugie miejsce. „Zabierzcie ode mnie tę pie******* grę” - powiedział po przegranej, po czym natychmiast odinstalował tytuł z dysku.

- Zabierzcie to z mojego komputera. Nie chcę tej fałszywości. Jeśli grasz w Fortnite i masz ponad 13 lat, masz pie****** problem psychiczny, coś jest z tobą nie tak. Obudź się! - nawoływał streamer.

Oczywiście wypowiedź padła najprawdopodobniej pod wpływem emocji, więc nie należy jej traktować w pełni na poważnie. Poza tym z komentarzy Dr. Disrespecta wynika, że autorowi nie pasuje po prostu charakterystyczny styl rozgrywki w Fortnite. Wspominał między innymi o „świrach, którzy zabudowują się w sekundę”, co uniemożliwia prowadzenie ostrzału.

Zobacz: Fortnite Battle Royale - poradnik dla początkujących

Następnie: Unboxing Edycji Kolekcjonerskiej Death Stranding z dzieckiem w kapsule

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami