The Outer Worlds - Ciche głosy

Zdobywamy cenne dane w Przekaźniku PN-23.

Poniżej opisaliśmy misję poboczną, którą rozpoczniesz na Pionierze. W trakcie jej wykonywania odkryjesz nową lokację w The Outer Worlds.

Zadanie rozpoczniesz w północnej części Pioniera, rozmawiając z Edną Ingmire (P na mapie Pioniera). Edna opowie ci o problemie z przekaźnikiem. Zaproponuj jej pomoc. W ten sposób otrzymasz dostęp do nowej lokacji w układzie Arkadii.

Udaj się na twój statek kosmiczny i podejdź do terminala nawigacyjnego. Przenieś się się do Przekaźnika PN-23, czyli miejsca, w którym rozgrywa się opisywana misja.

Gdy wejdziesz do wnętrza stacji, zobaczysz:

101
  • na wprost: terminal (1), który jest celem twojego zadania. Dzięki niemu ponownie uruchomisz nadajnik przekaźnikowy;
  • na prawo: korytarz (2) , którym przedostaniesz się do pomieszczenia z innym terminalem. Hakując go (wymaga 50. punktów umiejętności), sprawisz, że wszystkie automaszyny w tej lokacji wejdą do stacji ładowania, dzięki czemu nie będziesz musiał z nimi walczyć. Jeśli przeczytasz książkę (Instrukcja obsługi automaszyny ochrony), która leży na blacie w kuchni położonej naprzeciwko komputera, zmniejszysz wymagania dotyczące hakowania (z 50. punktów na 30.);
  • na lewo: korytarz (3), którym przedostaniesz się do poszukiwanego terminala (1).
102

Idź w lewo - korytarzem (3). Otwórz drzwi prowadzące do przejścia w głąb stacji. Zniszcz miny (4) z bezpiecznej odległości, korzystając z broni dystansowej. Przeskocz nad wiązką (5) lub otwórz drzwi (6) wytrychem, by - w kanale wentylacyjnym - bezpiecznie przejść do kolejnego pomieszczenia.

103

W kolejnym pokoju możesz znowu przejść dalej, korzystając z kanału wentylacyjnego. W końcu dotrzesz do biura z terminalem (1). Przy ciele nieszczęśnika (7), leżącego na podłodze, odnajdziesz kod do terminalu sterującego przekaźnikiem. Dzięki niemu możesz użyć komputera i uruchomić nadajnik.

W ten sposób zdobyłeś dane z nadajnika. Odrygluj drzwi, aby skrócić sobie drogę do statku. Wróć na Pioniera, do Edny Ingmire. Oddaj jej kopię danych. Zadanie kończy się. Otrzymasz bity, a reputacja we frakcji Pionier wzrośnie.

Następnie: The Outer Worlds - Kim jesteś?

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Statek w opałach

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami