Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Kim jesteś?

Zlecenie na kapitana Gunnara MacRedda.

The Outer Worlds - Kim jesteś? Zlecenie na kapitana Gunnara MacRedda.

Opisywane poniżej zadanie jest jednym z kilku w The Outer Worlds, które wykonasz na pokładzie statku Pionier. Aby je odblokować, porozmawiaj z komendant Sanitą (1 na poniższym obrazie; B na mapie Pioniera). Ta postać znajduje się biurze ochrony, w Dokach na Pionierze, na lewo za głównym wejściem.

Zobacz: Mapa Pioniera

Zapytaj ją o poszukiwanych przestępcach - w tym przede wszystkim o Gunnara MacRedda. W ten sposób otrzymasz zlecenie zabicia tego bandyty. Jako dowód wykonania zadania, musisz przynieść Sanicie zapalniczkę należącą do Gunnara.

MacRedd ukrywa się w Dokach na rufie. Wejścia do tego miejsca szukaj w windzie (2 na poniższym obrazie; O na mapie Pioniera), która zlokalizowana jest w centralnym punkcie Promenady na Pionierze.

Gdy tylko pojawisz się w Dokach na rufie, w oddali zobaczysz poszukiwanego złoczyńcę - Kapitana Gunnara MacRedda (3). Podejdź do niego i porozmawiaj z nią. Zapalniczkę możesz zdobyć na dwa sposoby:

  • Zabijając MacReed - jest to trudne zadanie, gdyż banita ma dużą obstawę.
  • Przekonując go, aby oddał ci zapalniczkę (potrzeba do tego 40 punktów Perswazji).

Niezależnie, w jaki sposób pozyskasz zapalniczkę, wróć do Sanity po nagrodę, a zadanie zakończy się.

Następnie: The Outer Worlds - Spóźniony transport

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Ciche głosy

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze