Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Statek w opałach

Pomagamy Junlei Tennyson utrzymać statek w dobrej kondycji.

The Outer Worlds - Statek w opałach Pomagamy Junlei Tennyson utrzymać statek w dobrej kondycji.

Junlei Tennyson (1 na poniższym obrazie) to kapitan Pioniera, jednej z dużych lokacji, do której możemy dotrzeć w The Outer Worlds. Junlei odnajdziesz w północnej części statku (E na mapie Pioniera).

Zobacz: Mapa Pioniera

Tennyson poprosi cię o zdobycie nowych części do chłodnic, które znajdują się w Dokach na rufie, osobnej lokacji umiejscowionej na statku. Odnajdź windę (2; O na mapie Pioniera), która położona jest w centralnym punkcie Promenady na Pionierze. Użyj dźwigni, by przenieść do do Doków na rufie.

Od razu po wyjściu z windy zobaczysz Kapitana MacRedda (3), poszukiwanego przez komendant Sanitę złoczyńcę z zadania: Kim jesteś?. Jeśli pozbyłeś się go wcześniej, nie będzie go w tym miejscu.

MacRedd oraz jego kompani zaatakują cię, gdy tylko spróbujesz przejść w głąb pomieszczenia. Możesz rozwiązać ten problem na kilka sposobów:

  • Zabić banitów i tym samym oczyścić sobie drogę do pomieszczenia, w którym znajdują się części. Jeśli zdecydujesz się na rozwiązanie siłowe, musisz liczyć się z tym, że przeciwnicy są bardzo mocni, a walka będzie trudna.
  • Spróbować się przekraść się obok bandytów, przechodząc przez kanał wentylacyjny (4), a następnie po cichu zdobyć części.
  • Porozmawiać z MacReddem i spróbować go przekonać za pomocą umiejętności Rozmowy lub łapówki, żeby odstąpił od ataku, gdy pójdziesz po części.

Gdy tylko zdobędziesz części do chłodnic (5), które znajdują się w ścianie w górnym pokoju, wróć do Junlei. Okaże się, że to nie będzie koniec zadania, gdyż musisz zainstalować komponenty w szybie serwisowym.

Przejdź na koniec pomieszczenia, w którym się znajdujesz, i wejdź do windy (6), którą zjedziesz na dół. Pojawią się ogromne robale, które ubij jak najszybciej, po czym wejdź po drabinie do kolejnego pokoju.

Zobaczysz drzwi po lewej i prawej stronie. Te po lewej są zamknięte, więc skorzystaj z tych po prawej. Wejdź po schodach, a potem przejdź korytarzem na drugą stronę, po czym zejdź po drabinie. Na dole stoi terminal (7), do którego podejdź. Zrestartuj pompy kropelkowe.

Odrygluj drzwi, które znajdują się naprzeciwko komputera, i wróć do Junlei tą samą drogą, którą tu dotarłeś. Tennyson podziękuje ci za pomoc. Misja zakończy się, a reputacja we frakcji Pionier wzrośnie.

Następnie: The Outer Worlds - Ciche głosy

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Za garść palców

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze