Overwatch 2 ujawnione - fabularne misje kooperacyjne i rozwój bohaterów

Zaprezentowano fragmenty rozgrywki.

Overwatch 2 został oficjalnie zapowiedziany. Potwierdziły się wszystkie nieoficjalne informacje - fani otrzymają szereg fabularnych misji kooperacyjnych i system rozwoju bohaterów oraz ich zdolności.

Powrócą herosi z pierwszej części, ale nie zabraknie też kilku nowych postaci. Poza zadaniami fabularnymi, pojawią się też dodatkowe wyzwania dla grupy graczy, które twórcy porównali do trybu Przygodowego z Diablo 3.

Co ciekawe, mimo że Overwatch 2 jest nową grą, producenci zapewnili, że wszyscy posiadacze oryginału będą mogli grać w trybie multiplayer z użytkownikami sequela - cały tryb rywalizacji online ma być „jedną, wielką całością”.

Gracze pierwszego Overwatch otrzymają więc darmowy dostęp do wszystkich nowych map i postaci. Jeśli kupią sequel, przeniosą do niego natomiast wszystkie przedmioty kosmetyczne.

Takie podejście sugeruje, że wspomniany wcześniej rozwój talentów bohaterów będzie ograniczony tylko do trybów kooperacyjnych - lub też zostanie wprowadzony w ramach aktualizacji oryginału.

Data premiery sequela nie jest jeszcze znana. Więcej szczegółów na temat strzelanki zostanie ujawnionych do końca weekendu.

Następnie: Diablo 4 w szczegółach - otwarty świat, nieliniowa kampania, 5 klas i inne

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami