Antoine Griezmann otrzymał bana w FIFA 15 za nielegalne kupowanie monet

Ujawnia były pracownik EA Sports.

Antoine Griezmann jest jednym z czołowych zawodników FC Barcelony i miłośnikiem serii FIFA. Okazuje się, że kilka lat temu w jednej z odsłon cyklu piłkarz otrzymał bana za nielegalne kupowanie monet.

Informację o ukaraniu wspomnianego napastnika hiszpańskiej drużyny ujawnił Chukwuma Morah o pseudonimie The Boi - w przeszłości pracownik EA Sports, a obecnie e-sportowy prezenter klubu Manchester United.

„Prawdziwa historia: kiedyś zablokowaliśmy konto Griezmanna za kupowanie monet w FIFA 15. Skontaktował się z naszym francuskim oddziałem taki zdenerwowany, że postanowiliśmy zwrócić mu dostęp do zawodników” - napisał na Twitterze.

Monety (tak zwane coinsy) służą do kupowania kart i piłkarzy na rynku transferowym w trybie Ultimate Team. Walutę gromadzimy podczas zabawy, ale w internecie dochodzi do nielegalnego handlu, z którym EA Sports stara się walczyć.

fifagriezmann
Wirtualna podobizna Griezmanna

Zobacz: FIFA 20 - poradnik i najlepsze porady

Morah w jednym z kolejnych wpisów na Twitterze zaznaczył, że choć Griezmannowi zniesiono karę, wykasowano przechowywane na koncie zawodnika wszystkie zasoby, które kupił za prawdziwe pieniądze poza grą.

Niedawno na rynku zadebiutowała najnowsza odsłona serii - FIFA 20. Kluczową innowacją jest Volta, czyli wzorowany na cyklu FIFA Street tryb, w którym bierzemy udział w meczach na ulicach, blokowiskach i halach.

Następnie: Pół godziny rozgrywki z polskiego Terminator Resistance - skradanie, hakowanie i inne

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Duża aktualizacja FIFA 20 poprawia drybling

Oraz skuteczność łatwych strzałów z pola karnego.

Jedenastka roku według graczy FIFA 20

Sukces piłkarzy Liverpoolu.

WWE 2K20 zepsuło się z początkiem 2020 roku

Produkcja przestała działać u niektórych graczy.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami