Mod do Skyrima ulepsza system magii i dodaje ponad 200 czarów

Tylko dla wersji Special Edition.

Autor modyfikacji Mysticism - A Magic Overhaul opublikował kolejną wersję swojego dzieła, stworzonego z myślą o Skyrim: Special Edition.

Ambitny mod zmienia zasady zdobywania i wykorzystywania magii w produkcji Bethesdy, a także dodaje ponad 200 zupełnie nowych zaklęć do wykorzystania w śnieżnej krainie.

Niektóre przykłady poprawek to między innymi zmiany w działaniu czaru Telekineza, który dzięki modowi pozwala zadawać porządne obrażenia poprzez rzucanie we wrogów przedmiotami - nawet kawałkami sera.

Znacznie rozbudowano system przywoływania magicznych pomocników, wprowadzono trzy różne archetypy spektralnych wojowników i dodano różne rodzaje magicznych, duchowych postaci wspierających.

Zmiany i usprawnienia w szkole Iluzji pozwalają w o wiele bardziej efektywny sposób oszukiwać postacie niezależne czy wrogów, czyniąc to drzewko czarów równie potężnym, co grupę talentów z Destrukcji.

27839_1565330529_504610030

Autor moda ma zamiar wprowadzić jeszcze kolejne poprawki. A Magic Overhaul jest już jednak w pełni funkcjonalny. Do instalacji nie jest wymagana żadna inna modyfikacja czy specjalny program, a jedynie podstawowa wersja Skyrim w Edycji Specjalnej.

Źródło: Nexus Mods

Następnie: Warcraft 3 Reforged - gameplay z remastera klasycznej gry w 1080p i 60 FPS

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

PS Plus, luty 2022: zobacz wszystkie gry

Lista gier w PS Plus na luty.

Fanowski remaster Resident Evil 4 ma datę premiery

Osiem lat powstawania ambitnego projektu.

Nowy Kangurek Kao ze zwiastunem i screenami

Premiera latem na PC i konsolach.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami