Destiny 2 - artefakt sezonowy: Oko Pan Bramy

Jak zdobyć i ulepszać.

Zdobywając rangi sezonowe w Destiny 2 otrzymujemy różne nagrody. Po odblokowaniu 7 rangi sezonowej w Sezonie Nieśmiertelnych (trwającym do połowy grudnia) otrzymujemy artefakt sezonowy.

Artefakty sezonowe to przedmioty, które zapewniają nam różne bonusy - wybieramy je w ekwipunku i widzimy małe drzewko talentów do wyboru. Dostęp do kolejnych talentów zyskujemy, gdy rozwiniemy poziom artefaktu.

artefakt

Poziom artefaktu zwiększamy... po prostu grając. Wykonywanie wszystkich czynności w grze zwiększa poziom tego przedmiotu. Każdy odblokowany talent zapewnia dostęp do jednej modyfikacji broni lub pancerza.

Najpotężniejsze modyfikacje artefaktu zdobędziemy od 10 poziomu odblokowania artefaktu.

artefakt1

Warto też zaznaczyć, że zwiększający się poziom artefaktu sezonowego zwiększa nieco Moc naszego bohatera, choć nigdy nie są to duże wartości. Na najwyższych poziomach nawet kilka punktów Mocy ma jednak znaczenie dla jakości przedmiotów z engramów.

Spis treści: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami