Borderlands 3 - ECHOnet Neutrality: Edgren, UG-THAK

Misja poboczna w Devil's Razor.

Zadanie dodatkowe w Borderlands 3, które można rozpocząć po odkryciu w kampanii fabularnej regionu o nazwie Devil's Razor, znajdującego się na planecie Pandora (po tym, jak trafisz na planetę ponownie).

z177

Aby rozpocząć misję zlokalizuj monitor (strzałka na mapie) i wejdź z nim w interakcję, po czym przyjmij zlecenie.

z178

Zacznij od skierowania się do przebywającego w pobliżu mężczyzny o imieniu Edgren. Porozmawiaj z nim, po czym wyrusz do wskazanej, wrogiej bazy. Oczyść ją z przeciwników, po czym zlokalizuj budynek z drewnianą przeszkodą (1). Zniszcz ją, żeby dostać się do środka.

z179

Po znalezieniu się w nim skorzystaj z komputera, a potem ostrzelaj UG-THAK (2), czyli mechanizm znajdujący się z prawej strony pomieszczenia.

z180

Przy próbie ostrzelania mechanizmu okaże się, że wytworzy wokół pole blokujące pociski. Wróć na teren bazy i rozpraw się z wrogami. Następnie skieruj się do pięciu, oznaczonych zaworów (3) i przekręć je. Dzięki temu pole wokół UG-THAKA przestanie działań. Wróć do budynku, zniszcz go, a potem udaj się po odbiór nagrody do Edgrena.

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Raiders of the Lost Rock: Miles Brown, King Gnasher

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami