Borderlands 3 - pierwsze recenzje i oceny mediów

Powrót znanego szaleństwa.

W najbliższy piątek na rynku zadebiutuje Borderlands 3 - nowa odsłona strzelanek od studia Gearbox Software - więc pojawiły się pierwsze recenzje tytułu. Z opinii mediów wyłania się obraz gry, która jest godną kontynuacją znanego cyklu.

Dziennikarze chwalą między innymi fabułę, którą jedna z redakcji określa nawet jako „satysfakcjonujące zakończenie dziesięcioletniej” przygody z serią. Doceniają też mnogość broni o zróżnicowanym działaniu i czwórkę nowych postaci - bohaterowie są różnorodni, oferując urozmaiconą rozgrywkę.

borderlands_3_recki
Borderlands 3 to kolejna porcja szaleństwa

Recenzenci podkreślają, że Borderlands 3 zaczerpnęło najlepsze elementy z drugiej części cyklu i zmodyfikowało je lub ulepszyło. Twórcy nie starali się wymyślać koła na nowo, a jedynie dopracować dobrze działającą formułę.

Mediom podobają się odwiedzane podczas zabawy planety. Nowe światy nie tylko charakteryzują się unikalnym wyglądem (produkcja nadal utrzymana jest w komiksowej stylistyce), ale i oferują odmienne zestawy przeciwników.

Dziennikarze zwracają jednak uwagę, że główni antagoniści - bliźniaki Calypso - nie są zbytnio angażujący. Niektórzy krytykują również strzelankę za nienajlepszy humor, twierdząc, że przedstawiane żarty są po prostu złe.

Przykładowe oceny mediów:

Zobacz: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Borderlands 3 zadebiutuje 13 września na PC, PS4 i Xbox One. Na komputerach osobistych gra przez pierwsze pół roku dostępna będzie tylko w sklepie Epic Games Store.

Następnie: Prawdziwa małpka z problemami żołądkowymi na streamie z Sea of Thieves

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami