Cenega dystrybutorem Dying Light 2 w Polsce

Firma łączy siły z Techlandem.

Cenega i Techland ogłosiły rozpoczęcie współpracy, w ramach której pierwsza przywołana firma stanie się wydawcą Dying Light 2 w Polsce. Zajmie się też dystrybucją pozostałych gier studia na terenie kraju.

„Cieszymy się bardzo z rozpoczęcia współpracy. Twórcy Dying Light to niezwykle utalentowany zespół i możliwość dystrybucji oczekiwanej, najnowszej części gry w kraju, z którego ta marka pochodzi, to dla nas zaszczyt i powód do zwiększonych wysiłków. A jako gracze już nie możemy doczekać się premiery” - skomentował Marek Chyrzyński, Prezes Zarządu Cenega S.A.

Dying Light 2 zadebiutuje wiosną 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One, a później być może także na nowej generacji konsol. To większa, bardziej złożona i mocniej stawiająca na fabułę gra niż pierwsza odsłona serii, w której zwiedzimy miasto dynamicznie reagujące na podjęte przez bohatera decyzje.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami