Wolfenstein: Youngblood - Radiowa propaganda: operator radiowy, kod częstotliwości

Rozprawiamy się z nazistą, który posiada ważne dokumenty.

Zadanie w Wolfenstein: Youngblood, które jest zlecane przez Marianne Delacroix, która przebywa na piętrze w Katakumbach. Pojawi się tam, o ile wcześniej uratujesz ją ze szpitala w ramach misji o nazwie Uratuj Marianne.

070

Pierwszym celem jest skierowanie się do dzielnicy o nazwie Bulwar Zwycięstwa. Po dotarciu na miejsce przejdź przez posterunek z prawej. Trafisz na ulicę, gdzie zlokalizuj dużą, żółtą bramę (1), przez którą przejdź.

071

Trafisz do warsztatu samochodowego, wypełnionego przeciwnikami (2). Rozpocznij walkę z nimi, starając się w pierwszej kolejności wyeliminować dowódców.

072

Następnie wejdź na piętro i zlokalizuj pomieszczenie, gdzie przebywa operator radiowy (3). Nie jest to szczególnie trudny cel, chociaż posiada pancerz, dlatego warto skorzystać z odpowiedniej broni (np. pistoletu maszynowego).

073

Po rozprawieniu się z wrogiem koniecznie podnieś teczkę (4) z kodem częstotliwości, która zostanie na ziemi. Po jej zdobyciu wróć do Katakumb i porozmawiaj z Marianne, co zakończy misję.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Taśma z danymi: ośrodek przesłuchań, Lothar, B-gamma

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Zbrojmistrz Claude: tunele, podziemny bunkier

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami