Heavy Rain - porównanie graficzne wersji na PS3, PS4 Pro i PC

Wszystkie edycje.

Heavy Rain to jedna z gier studia Quantic Dream, która wkrótce po raz pierwszy trafi na PC. Na YouTube opublikowano materiał porównujący oprawę graficzną produkcji w wersji na PS3, PS4 Pro i komputerach osobistych.

Różnice między modelami konsoli Sony są najbardziej widoczne. Gra zadebiutowała pierwotnie właśnie na PS3, w 2010 roku. W wersji na sprzęt nowej generacji poprawiono rozdzielczość i cieniowanie.

Zdecydowanie trudniej dostrzec różnice między edycją na PlayStation 4 a PC. Zmiany są subtelne, ale widoczne chociażby podczas sceny z samochodem w czasie deszczu, gdzie wersja na komputery prezentuje najlepszą jakość oświetlenia.

Heavy Rain na PC zadebiutuje 24 czerwca. Tak jak pozostałe tytuły Quantic Dream, produkcja przez rok od premiery będzie dostępna tylko za pośrednictwem Epic Games Store.

hv2
Heavy Rain opowiada o losach czterech postaci, połączonych poszukiwaniami Zabójcy z Origami - seryjnego mordercy dzieci

Na wspomnianej platformie jest już dostępne demo gry. Tytuł można też kupić w przedsprzedaży za 29 zł, dzięki trwającej właśnie wyprzedaży.

Przypominamy, że na komputery trafią jeszcze dwie inne pozycje od Quantic Dream - Beyond: Dwie Dusze i Detroit: Become Human.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami