Skip to main content

Pierwsza wyprzedaż w Epic Games Store. 40 zł w prezencie

Przy zakupie za co najmniej 60 zł.

W Epic Games Store rozpoczęła się pierwsza duża wyprzedaż, która zakończy się 13 czerwca. W ramach akcji nawet o 75 procent przeceniono kilkadziesiąt zróżnicowanych gier.

Sklep przygotował też dla klientów prezent w formie 40 zł na zakupy. Rabat otrzyma każdy użytkownik, który kupi produkcję kosztującą co najmniej 60 zł - bonus naliczany jest przy finalizacji transakcji. Oferta nie obejmuje dodatków i waluty cyfrowej.

Wśród przecenionych produkcji są między innymi Metro Exodus za 116,75 zł, World War Z za 29,82 zł, Ashen za 64,25 zł, Shakedown Hawaii za 31,99 zł i finałowy sezon The Walking Dead za 53,99 zł. Przedstawione ceny uwzględniają wspomnianą obniżkę.

Pierwsza wyprzedaż w Epic Games Store

Niektóre tytuły nie są objęte promocją, ale nadal można kupić je z rabatem w wysokości 40 zł. Bonus dotyczy także pozycji w przedsprzedaży - przykładowo Heavy Rain i Beyond: Dwie Dusze dostępne są po 29 zł, Borderlands 3 za 219,99 zł, a zapowiedziane niedawno John Wick Hex za 22,10 zł.

To jednak nie wszystko, ponieważ osoby, które kupiły objęte ofertą gry w dniach 2-15 maja otrzymają zwrot różnicy między wydaną kwotą, a ceną obowiązującą w trakcie wyprzedaży (łącznie z prezentową zniżką).

Zobacz na YouTube

Epic Games poinformowało też, że w czasie akcji zamierza udostępniać kolejne produkcje za darmo nie co dwa tygodnie, ale siedem dni. Obecnie zainteresowani mogą zdobyć bezpłatnie niezależny horror Stories Untold.

Źródło: Epic Games Store

Zobacz także