Rage 2 - Meteoryty feltrytowe, Echa strażnika

Miejsca z cennymi surowcami oraz ciałami poległych wojskowych.

Podczas rozgrywki w Rage 2 natkniesz się na wiele różnego rodzaju miejsc, do których możesz dotrzeć. Większość z nich jest oznaczana na mapie innym symbolem i wiąże się z realizacją różnych celów.

Na bieżącej stronie znajdziesz opis dwóch takich miejsc. Są to:

  • Meteoryty feltrytowe
  • Echa strażnika

Meteoryty feltrytowe

Jest to jeden z rodzajów lokacji, które można znaleźć w trakcie eksploracji mapy świata gry. Co pewien czas bohater będzie mówił o spadającym z nieba meteorycie, który w końcu uderzy w ziemię.

meteoryt1

Kiedy udasz się do zaznaczonego na mapie (1) miejsca związanego z meteorytem, to w pierwszej kolejności zobaczysz dużą chmurę unoszącego się pyłu (2). Uważaj, bo często czają się w nim wrogowie, z którymi warto się zawczasu rozprawić.

meteoryt2

Po uczynieniu tego zlokalizuj meteoryt i przy pomocy skupienia, zacznij zbierać z niego niebieskie kamienie feltrytowe (3). Po uzbieraniu wszystkich dane miejsce zostanie zaliczone.

Echo strażnika

Jest to kolejny rodzaj miejsc, do których możesz trafić podczas eksplorowania mapy w świecie Rage 2. Są to zazwyczaj średnich rozmiarów lokacje, w których należy wyszukiwać śladów strażników.

echo1

W praktyce najczęściej oznacza to odszukanie drogi prowadzącej do ciała (1) strażnika i użycia na nim skupienia. Po jego odkryciu warto jeszcze rozejrzeć się po miejscówce, ponieważ zazwyczaj znajdzie się w niej sporo interesujących przedmiotów. Miejsca z kategorii echa strażnika są zaznaczane na mapie specjalnym symbolem (2).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami