Rage 2 - Meteoryty feltrytowe, Echa strażnika

Miejsca z cennymi surowcami oraz ciałami poległych wojskowych.

Podczas rozgrywki w Rage 2 natkniesz się na wiele różnego rodzaju miejsc, do których możesz dotrzeć. Większość z nich jest oznaczana na mapie innym symbolem i wiąże się z realizacją różnych celów.

Na bieżącej stronie znajdziesz opis dwóch takich miejsc. Są to:

  • Meteoryty feltrytowe
  • Echa strażnika

Meteoryty feltrytowe

Jest to jeden z rodzajów lokacji, które można znaleźć w trakcie eksploracji mapy świata gry. Co pewien czas bohater będzie mówił o spadającym z nieba meteorycie, który w końcu uderzy w ziemię.

meteoryt1

Kiedy udasz się do zaznaczonego na mapie (1) miejsca związanego z meteorytem, to w pierwszej kolejności zobaczysz dużą chmurę unoszącego się pyłu (2). Uważaj, bo często czają się w nim wrogowie, z którymi warto się zawczasu rozprawić.

meteoryt2

Po uczynieniu tego zlokalizuj meteoryt i przy pomocy skupienia, zacznij zbierać z niego niebieskie kamienie feltrytowe (3). Po uzbieraniu wszystkich dane miejsce zostanie zaliczone.

Echo strażnika

Jest to kolejny rodzaj miejsc, do których możesz trafić podczas eksplorowania mapy w świecie Rage 2. Są to zazwyczaj średnich rozmiarów lokacje, w których należy wyszukiwać śladów strażników.

echo1

W praktyce najczęściej oznacza to odszukanie drogi prowadzącej do ciała (1) strażnika i użycia na nim skupienia. Po jego odkryciu warto jeszcze rozejrzeć się po miejscówce, ponieważ zazwyczaj znajdzie się w niej sporo interesujących przedmiotów. Miejsca z kategorii echa strażnika są zaznaczane na mapie specjalnym symbolem (2).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami