Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rage 2 za darmo od 18 lutego - w Epic Games Store

Na razie udostępniono Halcyon 6.

Przedstawiciele Epic Games Store ogłosili, że 18 lutego o godzinie 17:00 czasu polskiego platforma udostępni za darmo strzelankę Rage 2.

Tego samego dnia zainteresowani odbiorą także Absolute Drift - niezależną pozycję o wchodzeniu autem w efektowne zakręty. Obie produkcje użytkownicy sklepu zdobędą, przypisując do konta przed zakończeniem promocji, a więc 25 stycznia.

Rage 2 to osadzona w postapokaliptycznym uniwersum strzelanka od id Software. Kierujemy postacią (mężczyzną lub kobietą), której osadę zaatakowała organizacja o nazwie Autorytet. Gra oferuje otwarty świat, który można eksplorować bez większych ograniczeń.

Natomiast dzisiaj można odebrać za darmo Halcyon 6: Starbase Commander - rozgrywającą się w realiach sci-fi produkcję, łączącą elementy strategii i RPG. Oferta zakończy się 18 lutego o godzinie 17:00.

  • Halcyon 6: Starbase Commander w Epic Games Store - przejdź
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze