Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 trafi do oferty Xbox Game Pass - sugeruje reklama abonamentu

Pojawi się też podobno Rage 2.

Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się w ofercie konsolowego abonamentu Xbox Game Pass - sugeruje nowa reklama usługi.

Użytkownik forum Reddit o pseudonimie Tombonez natrafił na wyświetlany przez serwis Twitch materiał promujący subskrypcję. W nagraniu zaprezentowano Gears 5, The Outer Worlds i DMC 5 - gry dostępne już w katalogu - oraz właśnie RPG od CD Projekt Red.

Dopisek widoczny przy Wiedźminie 3 sugeruje, że tytuł otrzymają wyłącznie osoby korzystające z konsolowego Xbox Game Pass. Nie jest jasne, czy produkcja kiedykolwiek pojawi się w ofercie komputerowego odpowiednika abonamentu.

The Witcher 3 revealed as coming to Xbox Game Pass via Twitch ad from xboxone

Microsoft powinien oficjalnie poinformować o dodaniu przygód Geralta z Rivii do katalogu dziś wieczorem - w trakcie konferencji otwierającą wydarzenie X019. Transmisja z pokazu rozpocznie się o godzinie 21:00 czasu polskiego.

Warto zaznaczyć, że Wiedźmin 3 może nie być jedynym nowym tytułem w ofercie. Koncern z Redmond obiecywał, że ujawni dzisiaj kilka pozycji, a niewykluczone, że wśród nich będzie Rage 2 - strzelanka pojawiła się w sekcji dla abonentów Xbox Game Pass.

Rage 2 w sekcji Xbox Game Pass Deals (źródło: Reddit)

Zobacz: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

W ramach subskrypcji otrzymujemy dostęp do ponad setki gier, w tym wszystkich nowych produkcji Microsoftu. Usługa niedawno trafiła na PC. Użytkownicy zagrają między innymi w Forza Horizon 4, Gears 5 czy polskie Blair Witch.

Obecnie trwa promocja, dzięki której nowi użytkownicy mogą kupić Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł na trzy miesiące. To pakiet obejmujący wspomniane abonamenty w wersji komputerowej i konsolowej, a także Xbox Live Gold.

Źródło: Reddit

Następnie: Twórcy Fallout: New Vegas i Sea of Thieves ujawnią dziś nowe gry - nieoficjalne informacje

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze