Star Wars Jedi: Fallen Order - dużo nieoficjalnych informacji o rozgrywce i fabule

Kanoniczna historia, parkour, zwiedzanie planet i inne.

Star Wars Jedi: Fallen Order - nowa gra studia Respawn Entertainment - zostanie zaprezentowana już w sobotę, 13 kwietnia, ale przed pokazem w sieci pojawiło się dużo informacji o nadchodzącym tytule.

Należy nadmienić, że wieści nie są oficjalne - pochodzą od internauty, który twierdzi, że widział wpis dewelopera gry na forum ResetEra. Oryginalną publikację rzekomo usunięto.

Fabuła Fallen Order jest podobno „lepsza i bardziej imponująca” niż historia w Star Wars: Battlefront 2, a przy tym będzie zaliczana jako kanoniczna dla uniwersum „Gwiezdnych Wojen”.

bf
Wielu graczy krytykowało kampanię fabularną Battlefront 2

Walka ma być podobna do serii Dark Souls, a umiejętność zbijania ciosów z Sekiro: Shadows Die Twice przyda się podczas potyczek z mieczem świetlnym. „Poczujecie się jak Jedi” - twierdzi forumowicz, przywołując rzekomo słowa dewelopera gry.

Podczas rozgrywki zwiedzimy podobno różne planety. Struktura świata nie będzie otwarta, ale nie mamy też do czynienia z grą całkowicie liniową. Każda planeta będzie okazją do znalezienia nowego gadżetu lub ulepszenia już posiadanego.

Nie zabraknie elementów parkouru, w tym biegania po ścianach. Bohater - mężczyzna, zaprojektowany z góry przez twórców - będzie miał na wyposażeniu plecak-drona.

Jeśli chodzi o estetykę, produkcja przypomina ponoć film „Łotr 1” oraz „Han Solo”.

Deweloper zaznaczył też podobno, że nie jest to typowa gra akcji, jak seria Devil May Cry czy starsze odsłony God of War. Dostępny będzie tylko tryb dla jednego gracza.

Dużo przedstawionych przez internautę informacji pokrywa się z wcześniejszymi doniesieniami na temat Star Wars Jedi: Fallen Order.

Źródło: Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami