Star Wars Jedi: Fallen Order - rusza kampania promocyjna. Ujawniono pierwszą grafikę

Prezentacja w sobotę.

EA opublikowało pierwszą grafikę ze Star Wars Jedi: Fallen Order - osadzonej w świecie „Gwiezdnych wojen” produkcji od Respawn Entertainment, czyli twórców Titanfall i Apex Legends.

Na oficjalnym profilu gier w uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa w serwisie Twitter udostępniono animowaną ilustrację. W centralnej części obrazka umieszczono logo powstającego projektu.

W tle widnieje zaś uszkodzony miecz świetlny, a samej grafice towarzyszy wpis informujący, aby się nie wyróżniać. Hasło zapewne odnosi się do fabuły produkcji, w której najprawdopodobniej wcielimy się w padawana uciekającego przed Imperium.

Ilustracja jest zaproszeniem na pierwszą prezentację tytułu. EA przedstawi grę w najbliższą sobotę, 13 kwietnia, podczas wydarzenia Star Wars Celebration. Transmitowana w internecie demonstracja odbędzie się o godzinie 20:30 czasu polskiego.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że projekt jest liniową produkcją w stylu Uncharted, a przejście całości powinno zająć graczom „więcej niż 5 godzin”. Nie zabraknie podobno biegania po ścianach i walki przypominającej do pewnego stopnia system z Sekiro.

star_wars_battlefront2
Ostatnią dużą grą w uniwersum „Gwiezdnych wojen” jest Star Wars Battlefront 2 z 2017 roku

Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje jesienią, choć dokładna data premiery nie jest znana. Co ciekawe, w powstawanie projektu zaangażowany był Chris Avellone - współautor między innymi Star Wars: Knights of the Old Republic 2 i Fallout: New Vegas.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami