Prezentacja gry Star Wars Jedi: Fallen Order będzie miała miejsce 13 kwietnia, na imprezie Star Wars Celebration. Informację przekazano poprzez oficjalny profil EA Star Wars na Twitterze.

Star Wars Jedi: Fallen Order to produkcja studia Respawn Entertainment, odpowiedzialnego między innymi za ostatni sukces darmowego Apex Legends i serię Titanfall.

„Słyszeliście? Star Wars Jedi: Fallen Order pojawi się na Star Wars Celebration w Chicago! Zobaczcię grę po raz pierwszy 13 kwietnia” - głosi wpis na Twitterze.

Z informacji nie wynika jednak nic więcej. Nie wiadomo zatem czy prezentacja skupi się na rozgrywce, czy pokazany zostanie jedynie zwiastun w kinowym stylu.

O grze Star Wars Jedi: Fallen Order wciąż nie wiemy zbyt wiele. Produkcja zadebiutować ma jeszcze jesienią tego roku, a nieoficjalne informacje wskazują na listopad.

Pojawiały się także głosy, jakoby fabuła gry ma przenieść graczy pięć lat po wydarzeniach znanych z filmu Zemsta Sithów. Poniżej przypominamy zwiastun wspomnianej produkcji.

Reklama

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redakcja Eurogamer.pl

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.