Layers of Fear 2 - surrealistyczna wizyta na statku wycieczkowym w nowym zwiastunie

Horror od polskiego studia Bloober Team.

Deweloperzy z krakowskiego studia Bloober Team opublikowali nowy zwiastun Layers of Fear 2 - zapowiedzianej niedawno kontynuacji wydanego w 2016 roku horroru.

Trailer pokazuje ujęcia rozgrywające się na statku wycieczkowym, gdzie osadzono akcję gry. Nie zabrakło wzbudzających niepokój surrealistycznych wizji, a całość okraszono głosem Tony'ego Todda - artysty znanego z tytułowej roli w serii filmów „Candyman”.

W powstającej produkcji gracze wcielą się w aktora, który w trakcie rejsu przygotowuje się do występu w kolejnym kinowym obrazie. Bohater jednocześnie stara się zmierzyć ze swoją traumą z przeszłości.

Gra postawi na klaustrofobiczne środowisko, zmieniające się nieustannie podczas rozgrywki. W planach są nawiązania do dzieł Alfreda Hitchcocka oraz prac Georgesa Méličsa - głównie tymi ostatnimi inspirowany jest projekt ekipy Bloober Team.

Layers of Fear 2 zadebiutuje w 2019 roku, aczkolwiek dokładna data premiery nie jest na razie znana. Podobnie jak platformy docelowe, choć najprawdopodobniej produkcja pojawi się na PC, PS4 i Xbox One.

Twórcy nie wykluczają, że przygotują specjalną wersję dedykowaną rzeczywistości wirtualnej. Pierwsza odsłona doczekała się edycji VR, choć jedynie w formie ograniczonego względem oryginału projektu Solitude, który trafił na mobilne gogle Daydream od firmy Google.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami