Jest to misja z serii natarć regionalnych, którą należy wykonać, aby otrzymać możliwość zajęcia regionu o nazwie Recalada, który leży na południu mapy. Samo zadanie możesz rozpocząć po dotarciu ikony znajdującej się w zachodniej części tego terenu.

Celem jest dotarcie do bazy marynarki Czarnej Ręki i wykradzenie planów okrętów wojennych, które są wytwarzane przez organizację.

Po dotarciu na miejsce otrzymasz namiary na konsolę (1), którą należy aktywować. Znajduje się na podwyższonej platformie, otoczonej ze wszystkich stron przez przeciwników. Kiedy spróbujesz ją uruchomić okaże się jednak, że najpierw należy unieść wciągarką dwie dźwignie, które znajdują się poniżej platformy (2, 3).

Po ich podniesieniu wróć na górę - zawczasu warto w miarę możliwości pozbyć się lokalnych przeciwników. Chodzi tu zwłaszcza o śmigłowce i przynajmniej część żołnierzy z sąsiednich budynków (dobrze jest się pozbyć snajperów z wieżyczek).

031

Aktywuj konsolę i zacznij ukrywać się za jedną częścią kontenera (4) ostrzeliwując wrogów, którzy mogą prowadzić ogień do bohatera. Należy cały czas znajdować się przy konsoli, która będzie w tym czasie hakowana, a kontener zapewnia chociaż część ochrony przed ostrzałem.

Uważaj również na granaty rzucane przez żołnierzy z dołu. W takim przypadku pamiętaj o pozostawianiu w ciągłym ruchu.

032

Po zakończeniu hakowania otrzymasz namiary na hangar z okrętem do przejęcia. Przemieść się szybko do oddalonego miejsca, oczyść hangar z przeciwników i wejdź na pokład statku, który zajmij (należy wejść na mostek z górnego pokładu).

Wypłyń z hangaru i rozpocznij walkę z wrogimi jednostkami - skoncentruj się zwłaszcza na łodziach (5) i śmigłowcach (6). Po wypłynięciu skręć w prawo i wpłyń do zatoczki, gdzie ponownie dowództwo będzie pobierać dane. Najlepiej stale krążyć wokół małego placu (7) i strzelać do rywali.

W pewnej chwili pobieranie zostanie przerwane i pojawią się trzy ikony radarów zakłócających. Opuść okręt, dotrzyj szybko do wybranych mechanizmów i zniszcz je. Wróć na pokład okrętu i kontynuuj swoją małą epopeję, aż wszystkie dane zostaną pobrane, co zakończy zadanie.

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.