Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Just Cause 4 - cena, edycje i oferty w wybranych sklepach

Dziś premiera.

Dzisiaj - 4 grudnia - debiutuje Just Cause 4. W najnowszej części serii ponownie postawiono na całkowitą destrukcję, dynamiczne tempo i chaos. Grę (dostępną na PC, PS4 i Xbox One) kupimy w dwóch edycjach: zwykłej i Złotej.

Bogatsza, Złota Edycja zawiera przepustkę sezonową (gwarantującą dostęp do przyszłych dodatków bez żadnych dodatkowych opłat), złoty ekwipunek oraz inne dodatki cyfrowe, jak uzbrojony wingsuit Czarnej Ręki i szpiegowski odrzutowiec Czarnej Ręki.


PC


PS4

Edycja zwykła:

Edycja Złota:


Xbox One

Edycja zwykła:

Edycja Złota:


W Just Cause 4 ponownie spotkamy znanego miłośnikom serii Rico Rodrigueza. Tym razem bohater walczy nie tylko z armią przeciwników, ale też siłą natury. Twórcy przygotowali wiele niszczycielskich żywiołów, jak trąby powietrzne, burze piaskowe, ulewy i pioruny.

Rodriguez musi zneutralizować bazy wroga, korzystając z bogatego arsenału broni i gadżetów. Powraca linka z hakiem, ale ma teraz więcej możliwości - możemy przykładowo zaczepiać na przedmioty (a nawet ludzi i zwierzęta) balony, które unoszą obiekt do nieba.

Seria Just Cause słynie z ogromnych map (znajdujących się w czołówce biorąc pod uwagę całą historię elektronicznej rozgrywki) i nie inaczej jest tym razem. Fikcyjne państwo Solis rozciągnięto na powierzchni około 1000 kilometrów kwadratowych. Cały obszar możemy oczywiście swobodnie eksplorować.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze