Data premiery The Last of Us 2 nie jest znana, ale nowe informacje wskazują na debiut w 2019 roku. Mowa o materiale wideo promującym nadchodzące gry Sony oraz wypowiedzi byłej redaktorki IGN (dzięki, Pushsquare).

Producent PlayStation opublikował krótki film nazwany „Nadchodzące atrakcje”. Oprócz wielu gier z potwierdzoną datą premiery pojawia się tam również fragment z The Last of Us 2.

Natomiast była dziennikarka IGN - Alanah Pearce - wspomniała na Twitterze, że gra „na 100 procent” zadebiutuje w 2019 roku. Datę potwierdziło rzekomo wiele źródeł. Tweet nie jest już dostępny, więc niewykluczone, że redaktorka podzieliła się poufną informacją.

W The Last of Us 2 pokierujemy losem Ellie, znanej z pierwszej odsłony serii. Nie wiadomo, czy w grze pojawi się też Joel ani jaką ewentualnie odegra rolę. Premiera tylko na PlayStation 4.

Dotychczas zaprezentowano jeden dłuższy gameplay z walką, skradaniem oraz fragmentem fabularnym.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz