Red Dead Redemption 2 - listy gończe: Otis Skinner

Zlecenie z Blackwater.

Otis Skinner to jeden z przestępców, których możesz schwytać pod koniec RDR 2. Zadanie odblokuje się dopiero po wykonaniu misji głównej - Dochodowe zatrudnienie - w pierwszej części epilogu gry.

Plakat potrzebny do rozpoczęcia zadania znajdziesz we wschodniej części Blackwater, na komisariacie policji. Zabierz ogłoszenie i przeczytaj jego treść.

omap

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Gra zaznaczy miejsce przebywania zbiega na mapie - to ikona czaszki z symbolem dolara. Otis przesiaduje w obozie gdzieś na południowy-zachód od Manzanita Post. Skorzystaj z poniższej mapy, żeby od razu poznać dokładną lokalizację przestępcy.

o1

Najlepiej zbliżyć się do obozu od zachodniej strony. Dzięki temu dostaniesz się na wysoką skałę - niezwykle wygodne do przeprowadzenia ostrzału miejsce.

o2

Gdy rozpoczniesz walkę, uważaj, jaki cel obierasz, jeżeli chcesz dostarczyć Otisa żywego - przywódca jest oznaczony na minimapie jako czerwona czaszka.

Wyeliminuj wszystkich członków gangu, uważając przy okazji na psy. W trakcie walki przybędą posiłki - to jednak tylko dwóch kolejnych wrogów.

Gdy pozbędziesz się niebezpieczeństwa, rzuć się w pogoń za Skinnerem i dopadnij go kółkiem/B, gdy będziesz blisko. Uważaj jednak, bo jest uzbrojony.

o3

Wystarczy już tylko ogłuszyć wroga, związać go i zarzuć na konia. Wróć do komisariatu policji w Blackwater (żółta trasa), by umieścić zbiega w celi i odebrać z biurka nagrodę w wysokości 75 dolarów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami