Red Dead Online otrzymało transakcje cyfrowe

Plus: bonusowe złoto dla graczy.

Deweloperzy ze studia Rockstar Games opublikowali kolejną - oznaczoną numerem 1.05 - aktualizację Red Dead Online. Najważniejszą nowością jest system opcjonalnych transakcji cyfrowych.

Twórcy wprowadzili do produkcji sklep, w którym za złoto można można nabywać takie przedmioty, jak bronie, konie i ubrania dla prowadzonej postaci. Wspomnianą walutę kupuje się zaś za prawdziwe pieniądze lub zdobywa podczas zabawy.

Sam najcenniejszy kruszec sprzedawany jest w kilku zestawach. Najtańszy pakiet składa się z 25 sztabek i kosztuje 37,49 zł. Najdroższy oferuje łącznie 350 sztabek i dostępny jest w cenie 418,99 zł.

rdr_online_ceny
Ceny sztabek złota w złotówkach

Przy okazji ogłoszono, że gracze, którzy uruchomią moduł sieciowy Red Dead Redemption 2 do 20 grudnia, najpóźniej do 24 grudnia otrzymają 15 sztabek za darmo. Z kolei dla właścicieli gry w edycji Special i Ultimate oraz osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe, przygotowano prezent w formie bonusowej gotówki. Tę dostaną do 21 grudnia.

Aktualizacja 1.05 wprowadza również szereg poprawek. Deweloperzy między innymi udoskonalili stabilność działania produkcji oraz wyeliminowali błędy związane z zapisem stanu rozgrywki.

Twórcy pracują już nad kolejnymi udoskonaleniami. Przykładowo na początku przyszłego roku zaimplementują system zwalczający zjawisko nękania graczy przez innych użytkowników i zmodyfikują balans zabawy. W planach też dodatkowe tryby.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami