W Darksiders 3 masz możliwość zobaczenia sekretnego zakończenia gry. Scenka nie jest spektakularna, ale i tak warto poświęcić nieco czasu na wykonanie dodatkowego zadania, aby ujrzeć alternatywny finał.

Przed walką z Pychą, udaj się do Komnaty Władcy Podziemi i rozpocznij rozmowę. Władca, który podarował ci wszystkie moce Esencji, poprosi Furię o przyniesienie duszy Abraxisa - demona rezydującego w Szramie.

Skorzystaj ze Żmijowej jamy, aby przenieść się do krainy górników. Do włości demona najszybciej dostaniesz się idąc od strony Kącika z wiertłem.

Gdy wyjdziesz na otwartą przestrzeń, zmień formę Esencji na Burzę i skorzystaj z wirów powietrza (1), by znaleźć się przy bramie (2).

800

Idź prosto, zlikwiduj przeciwników i skorzystaj z windy, a po chwili znajdziesz się w komnacie Abraxisa.

Po przerywniku filmowym będziesz miał wybór - zabić demona lub go oszczędzić. Wybierz pierwszą opcję i przystąp do walki.

Abraxis nie jest trudny do pokonania, zwłaszcza na tym etapie gry, gdzie twoja postać powinna mieć już dość mocno rozwinięte atrybuty. Taktyka perfekcyjnych uników, kontrataków i Gniewnych Ataków jest tu jak najbardziej wystarczająca. W razie potrzeby, użyj Formy Spustoszenia.

801

Gdy pozbawisz przeciwnika połowy punktów życia, wróg zyska nowy atak - ogniste eksplozje. Przed wybuchem ujrzysz charakterystyczną poświatę, która sygnalizuje, że czas wykonać zwód, by uniknąć obrażeń.

Po walce ponownie udaj się do Komnaty Władcy Podziemi. Teraz czeka cię kolejny wybór - oddać duszę demona Władcy albo zdradzić zleceniodawcę i pozbawić go życia. Wybierz pierwszą opcję, a otrzymasz tajemniczą pieczęć, która umożliwia obejrzenie sekretnego zakończenia gry.

Reklama

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Reklama