Red Dead Online - szczegóły dotyczące trybu

Co możemy robić w otwartym świecie studia Rockstar?

Red Dead Online, czyli tryb wieloosobowy w Red Dead Redemption 2, od dziś będzie dostępny dla nabywców edycji Ultimate. Studio Rockstar Games opublikowało na swojej stronie wpis ujawniający szczegóły wariantu sieciowego.

Rozpoczynając zabawę, nie tylko stworzymy własną postać, ale też wybierzemy odpowiednie umiejętności, pasujące do naszego stylu gry.

Świat można eksplorować w pojedynkę lub tworząc grupę składającą się maksymalnie z 7 osób. Będziemy „polować, łowić ryby, odwiedzać tętniące życiem miasta, walczyć z wrogimi gangami czy atakować ich kryjówki”.

rdr2
Pojawi się możliwość odpoczynku przy ognisku z grupą przyjaciół, we własnym obozie

Nie zabraknie też poszukiwania skarbów, a także misji otrzymanych od postaci znanych z trybu dla jednego gracza. Rockstar wspomina ponadto o „starciach z innymi bandytami, zarówno w spontanicznych potyczkach, jak i ustawianych bitwach”.

Deweloperzy podkreślają, że Red Dead Online to rezultat dotychczasowych doświadczeń w tworzeniu rozgrywki wieloosobowej - dynamiczny, otwarty świat, który będzie się zmieniał wraz z kolejnymi aktualizacjami.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami