Battlefield V - darmowa mapa w Belgii pojawi się 4 grudnia

Wraz z trybem treningowym i niemiecką kampanią.

Podczas transmisji internetowej deweloperzy ze studia DICE poinformowali, że 4 grudnia w Battlefield V rozpocznie się Overture, czyli pierwsze czasowe wydarzenie w ramach Teatru Wojny.

Twórcy udostępnią za darmo nową mapę - zlokalizowaną na belgijskiej wsi planszę Panzerstorm. Poziom inspirowany jest pierwszą dużą bitwą pancerną, która miała miejsce w trakcie II wojny światowej.

Warto jednak zaznaczyć, że wyzwania powiązane z wydarzeniem trafią do gry dwa dni później, a więc 6 grudnia. W zamian za wykonanie przygotowanych przez autorów misji i zadań gracze otrzymają unikalne przedmioty kosmetyczne.

To jednak nie wszystko, ponieważ wraz z mapą - 4 grudnia - produkcja wzbogaci się o tryb treningowy o nazwie Practice Range. Wariant pozwoli użytkownikom podszlifować umiejętności w starciach ze sztuczną inteligencją.

Tego samego dnia DICE udostępni finałowy rozdział kampanii fabularnej. Epizod zatytułowany The Last Tiger opowie o osamotnionej załodze czołgu Tygrys - żołnierze zaczną kwestionować słuszność zbrodniczej ideologii. Do tego mechanika personalizacji pojazdów.

Battlefield V zadebiutuje 20 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami