Fan Bloodborne odnalazł i zaimplementował usuniętego przez twórców wężowego bossa

Ogromna kreatura z kilkoma głowami.

Jeden z fanów Bloodborne - Lance McDonald - w kodzie gry odnalazł usuniętego przez From Software z finalnej wersji projektu wężowego bossa, a następnie zdołał zaimplementować bestię do produkcji.

Przeciwnik jest znacznie większą wersją Snake Balla - oponenta, którego gracze mogą spotkać w lokacji zwanej Forbidden Woods. Kreatura składa się więc z kilku wężów, a także centralnej głowy otoczonej mniejszymi.

Warto zaznaczyć, że miłośnicy Bloodborne na model wroga natrafili jakiś czas temu, ale nie wiedzieli, że miał pełnić funkcję bossa. Dopiero gdy McDonald otworzył model potwora w oficjalnym narzędziu studia From Software, okazało się, że jest ogromny.

Co ciekawe, po ogłuszeniu oponenta poprzez atakowanie mniejszych głów bestii, spod ziemi wychodzą zwykłe węże. Z podobnego wsparcia korzysta Yharnam z Forbidden Woods, więc niewykluczone, że duży Snake Ball miał być początkowo głównym przeciwnikiem we wspomnianej lokacji.

Zobacz też: Bloodborne - Poradnik, Solucja

Oczywiście implementacja kreatury nie jest idealna. W opublikowanym materiale McDonald pokazał, że może walczyć z gigantycznym wężem, aczkolwiek podkreślił, że potyczka nie jest odpowiednio zbalansowana.

Bloodborne skrywa wiele niespodzianek. Przykładowo skorzystanie z zestawu specjalnych kodów umożliwia zapoznanie się z wyciętymi przez From Software treściami, a w listopadzie ubiegłego roku fani natknęli się na potwora uznawanego za usuniętego.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami