Red Dead Redemption 2 - nieznajome osoby: Zapach świeżej farby

Szukamy Magnifico.

Zadanie Zapach świeżej farby to jedna z kilku krótszych misji dla nieznajomych w RDR 2. Pomagamy w niej pewnej kobiecie odnaleźć jej przyszywanego syna, członka cyrkowej trupy.

Poniżej prezentujemy mapę z oznaczonym miejscem początkowym opisywanego wątku. Pomagamy też znaleźć uciekiniera, by cała historia zakończyła się pomyślnie.

Gdzie rozpocząć misję

Misję Zapach świeżej farby znajdziemy w jednym z mniejszych miasteczek w Red Dead Redemption 2. Właściwie jest to tylko przystanek handlowy. Mowa o Van Horn Trading Post na wschodzie. Trafimy tam jadąc z Saint Denis do Anneburga.

Wystarczy, że zbliżymy się do zabudowań, a duża ikona ze znakiem zapytania naprowadzi nas na misję. Konkretny punkt z nieznajomą osobą oznaczyliśmy na mapie:

maparfrab

Mapę możesz też otworzyć w drugim oknie lub pobrać na dysk.

W barze podejdź do kobiety rozmawiającej z ogromnym mężczyzną. Posłuchaj ich przez moment, a potem zacznij rozmowę. Dowiesz się, że kobiecie uciekł jeden współpracownik (którego traktuje jak syna). Na początku musisz pokonać dużego Bertranda w walce na pięści.

farba1
Musisz znokautować oponenta

Szukanie Magnifico

Po walce Marjorje poprosi Arthura, by ten odnalazł Magnifico, który zaszył się w lesie po drugiej stronie rzeki. Spójrz na mapę i oznacz cel, by wyznaczyć trasę dojazdową.

Kiedy dojedziesz do miejsca docelowego, zbliż się do ogniska. Zaczniesz rozmawiać z magikiem, ale ten zacznie uciekać - ewidentnie nie chce wracać do swoich towarzyszy.

Musisz więc go gonić. Zadanie jest bardzo proste, choć czasem Magnifico znika nam z oczu. Widoczność zaburzają chmury kolorowej farby. Po chwili zobaczysz uciekiniera na kamieniu w rzece - przepłyń na drugą stronę.

Następnie przeszukaj trzy chmury dymu, a później znów goń magika. Będziesz musiał chwilę szukać go na małej polanie - nie znajdziesz go, dopóki sam się do ciebie nie odezwie. Następnie zniknie z drzewa, na którym się ukrył i będziesz musiał znów gonić go w kierunku torów i przejeżdżającego pociągu.

Pamiętaj, że nie możesz go skrzywdzić, a więc użycie lassa czy strzału w nogę odpada.

farba2
Przejdź przez każdą chmurę dymu

Kiedy pociąg przejedzie, zobaczysz Magnifico w oddali, a bohater przeklnie pod nosem. Na szczęście to już koniec biegania za cyrkowcem. Zjawi się rodzina Magnifico. Podejdź tylko do nich, by obejrzeć scenkę kończącą zadanie.

Po tej misji otrzymujesz zniżkę na oglądanie występów artystów w Saint Denis.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami