Red Dead Redemption 2 - nieznajome osoby: Jak się ma miękkie serce

Po wóz lekarza.

Jak się ma miękkie serce... to kolejna krótka misja poboczna w okolicach miasta Rhodes w Red Dead Redemption 2. Zgodnie z tokiem fabuły trafiamy tam w trzecim rozdziale, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by odwiedzić ten region już w drugim.

Poniżej opisujemy dokładnie przebieg całego zadania i wskazujemy dokładnie, w którym miejscu możemy rozpocząć tę misję. Całość nie jest skomplikowana i ma tylko jeden etap.

Start zadania

Ikonę nieznajomego na mapie zobaczymy, gdy będziemy w okolicach Rhodes - w naszym przypadku pojawiła się po raz pierwszy dopiero w trzecim rozdziale głównego wątku. Ikona jest we wschodniej części miasteczka.

Kiedy podjedziemy do niej, znajdziemy mężczyznę siedzącego na płocie i wyraźnie zatroskanego. Porozmawiaj z nim, by zacząć zadanie. Okaże się, że to lekarz, któremu bandyci ukradli wóz z lekami.

Miejsce startu misji oznaczyliśmy na mapie:

jaksiemamapa

Mapę możesz też otworzyć w nowym oknie lub pobrać na dysk.

Walka o wóz

Po rozmowie z lekarzem wsiądź na konia. Poczekaj momencik, bo jeden z gapiów podpowie ci, gdzie dokładnie pojechali złodzieje z wozem. Wtedy gra dokładnie oznaczy trasę na mapie.

Kuszące może być zjechanie z drogi i podróż na skróty, ale nie rób tego - po drodze czekają bowiem bagna i rzeka z aligatorami. Po co ryzykować?

Kiedy zbliżysz się w końcu do oznaczonego na żółto celu, jeden z bandytów każe ci zawracać, celując w ciebie. Wykorzystaj tę chwilę na odpalenie Dead Eye i pozbycie się od razu kilku wrogów. Potem chowaj się za najbliższą osłoną.

jaksiemascr

Musisz tu tylko wyeliminować przeciwników. Uważaj, bo będą też wychodzić z budynku, więc nie skupiaj się wyłącznie na oponentach na samym końcu skupiska chatek.

Po walce podejdź do wozu i wsiądź do niego. Musisz teraz tylko wrócić do lekarza, dokładnie w to samo miejsce, w którym zacząłeś zadanie. Zaprowadzi cię tam żółta linia oznaczająca trasę.

Po drodze zostaniesz jednak dwa razy zaatakowany, na szczęście tylko przez dwóch bandytów jednocześnie. Po powrocie do lekarza obejrzyj cut-scenkę. W nagrodę za pomoc otrzymasz receptę do wytworzenia specjalnego lekarstwa.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami