Nieoficjalnie: Red Dead Online z „płynnym” PvE. Powrócą tryby adwersarza z GTA Online

Plus: gra otrzyma filmowy edytor?

Wciąż nie wiemy, jaki kształt przybierze multiplayer w Red Dead Redemption 2, ale Rockstar Intel przekonuje, że kod oficjalnej aplikacji towarzyszącej do gry skrywa kilka informacji o Red Dead Online.

W plikach znaleziono wzmiankę o „płynnym PvE”. Nie wiadomo jednak, co oznacza ten zwrot - być może Rockstar opracował nowy system potyczek graczy z postaciami kierowanymi przez sztuczną inteligencję.

Niewykluczone jednak, że chodzi o mechanizmy znane z GTA Online, kiedy zwykły spacer „płynnie” przeradza się w strzelaninę, na przykład gdy zaatakujemy policjanta.

red
Tryb wieloosobowy w Red Dead Redemption oferował kilka ciekawych rozwiązań

Rockstar Intel twierdzi też, że w Red Dead Online powrócą tryby adwersarza. To mecze znane z GTA Online, w których gra dzieli zawodników na kilka drużyn, walczących między sobą lub o jeden wspólny cel. Istnieje kilkadziesiąt takich trybów.

Zobacz: RDR Online - co może zaoferować tryb sieciowy Red Dead Redemption 2

W kodzie aplikacji towarzyszącej znaleziono też informacje o Edytorze Rockstar, czyli narzędziu pozwalającym tworzyć własne filmy w świecie GTA 5. Niewykluczone więc, że opcja trafi do Red Dead Redemption 2.

Premiera Red Dead Online w listopadzie.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami