FIFA 19 - najlepsi bramkarze

Tych bramkarzy trudno pokonać.

Pewność siebie, wzrost, szybkość i odpowiednio krótki czas reakcji - to atrybuty najlepszych bramkarzy. Utalentowany zawodnik uratuje nas z wielu opresji, dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie go do drużyny. Szczególnie, że - zazwyczaj - nie mamy nad nim kontroli.

Na których bramkarzy warto rzucić okiem? Kto jest w stanie sparować nawet potężną „petardę” posłaną w światło bramki? Sprawdź naszą listę - przy każdym zawodniku znajdziesz klub i ocenę ogólną. Zestawienie uszeregowaliśmy w kolejności od najlepszego do najgorszego. Zwróć jednak uwagę, że ci „najgorsi” to wciąż ścisła czołówka światowej klasy.

Podium zmienia się co rok, więc także i tym razem zobaczymy nieco inaczej wyglądającą listę najlepszych bramkarzy. Figurujący niedawno na pierwszym miejscu Manuel Neuer został zastąpiony przez utalentowanego Davida De Gea z Manchester United.

br
ZawodnikKlubOcena ogólna
David De Gea Manchester United 91
Manuel Neuer Bayern Monachium 90
Thibaut Courtois Real Madryt 90
Jan Oblak Atletico Madryt 90
Marc-Andre Ter Stegen FC Barcelona 89
Hugo Lloris Tottenham Hotspur 88
Gianluigi Buffon PSG 88
Samir Handanovic Inter Mediolan 88
Keylor Navas Real Madryt 87
Ederson Flamengo 86
Alisson Liverpool 85

Poznałeś już listę najlepszych najlepszych bramkarzy w FIFA 19. Z wymienionymi zawodnikami twoja bramka jest bezpieczna! Pamiętaj jednak, że nawet najbardziej utalentowany bramkarz nie zawsze zachowa się najlepiej. W sytuacjach jeden na jednego dobrym pomysłem jest skrócenie dystansu do atakującego - to taktyka, która szczególnie skutecznie sprawdza się w trakcie rozgrywki ze średnio doświadczonym graczem.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami