Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 19 od 24 lipca w Origin Access Basic. Frostpunk już dostępny

W planach kolejne tytuły.

Przedstawiciele Electronic Arts poinformowali, że 24 lipca oferta abonamentowa usługa Origin Access Basic wzbogaci się o grę FIFA 19 - ubiegłoroczną odsłonę cyklu piłkarskiego.

Subskrybenci uzyskają dostęp do wszystkich elementów produkcji. Rozegrają więc spotkania towarzyskie, karierę, Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Do tego rozbudowane funkcje sieciowe z wariantem Ultimate Team na czele.

Origin Access Basic jest usługą, która za 14,99 zł miesięcznie gwarantuje dostęp do regularnie powiększanej biblioteki gier. Abonenci dostają też 10-procentową zniżkę na zakupy cyfrowe i mogą sprawdzić nowe tytuły kilka dni przed premierą.

Nowością w FIFA 19 jest możliwość rozgrywki według specjalnych zasad

Na razie nie jest jasne, czy FIFA 19 trafi także do katalogu bliźniaczego EA Access na konsolach. Jest to jednak prawdopodobne, ponieważ właśnie 24 lipca - obecny do tej pory tylko na Xbox One - zadebiutuje na PS4.

Dziś zaś w Origin Access Basic pojawiły dwa tytuły od polskiego 11 bit - Frostpunk i Moonlighter. Pierwszy jest strategią, w której zarządzamy małą społecznością, starającą się zbudować miasto wokół generatora ciepła. Druga to RPG, w której wcielamy się w sklepikarza marzącym o byciu bohaterem.

Zobacz: FIFA 19 - poradnik i najlepsze porady

Ponadto 19 lipca do oferty zawita They Are Billions, czyli RTS od niezależnego studia Numantian Games. Akcję osadzono w steampunkowym uniwersum opanowanym przez zombie - celem rozgrywki jest obrona ludzkiej kolonii przed żywymi trupami.

Jednocześnie do droższego Origin Access Premier - kosztującego 59,90 zł miesięcznie - trafiły dziś nietypowe Sea of Solitude od EA i osadzone w czternastowiecznej Francji przygodowe A Plague Tale: Innocence. Z kolei 25 lipca w ofercie pojawi się Madden NFL 20.

Źródło: EA

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze